Historie sukcesu FD

mgr Marcelina Zygmunt

tel. 796 015 508 Umów się online

Poprawiłam swoje zdrowie bez leków

Lidia 25 kg w rok Kobieta 09 marca, 2020

Trafiłam do pani dietetyk przez Facebook, przypadkowo, ale na szczęście... Zrobiłam badania krwi zlecone przez Panią dietetyk i odzwiercidlił się mój sposób odżywiania, wysoka glukoza i insulina we krwi.

Choruję na Hashmito. Problem z masą ciała miałam od wielu lat. Teraz po roku widzę, że odżywiałam się strasznie, przede wszystkim wszędzie był cukier, ale wtedy nie sądziłam, że taki cukier jest dla mnie zły. Co tydzień ciasto domowej roboty, własne przetwory i soki z ogródka, kompoty do obiadu, domowe syropy do herbaty, podjadanie owoców pomiędzy posiłkami...

Udałam się do dietetyka, w sumie nie wiedziałam czy coś z tego będzie. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, uświadomiłam sobie wtedy, że nie do końca dobrze się odżywiam. Zrobiłam badania krwi zlecone przez Panią dietetyk, to co mnie zmartwiło to znacznie podwyższona glukoza i insulina we krwi. Żaden lekarz wcześniej na to nie zwrócił uwagi. Udałam się również do lekarza, tak jak Pani dietetyk zleciła. Mogłam brać kolejne leki, ale chciałam spróbować czy uda mi się bez tego, samą dietą. Co kilka miesięcy robiłam badania kontrolne, wyniki poprawiały się, a teraz wyglądają wzorowo. Udało się.

Moje wyniki to:

-insulina na czczo 34 --> 8,5

-triglicerydy 277-->95

-cholesterol całkowity  246 --> 157

 

Teraz wiem jak komponować posiłki na co zwracać uwagę. Dieta była urozmaicona, dzięki czemu nigdy mnie nie znudziła.

Polecam wszystkim tym, którzy chcą coś zmienić, zmienić swoje zdrowie i sylwetkę na lepsze. Cieszę się, że udało mi się za pierwszym razem trafić do tak dobrego specjalisty.

Dziękuję za poświęcony czas, uśmiech, cierpliwość i dobrą radę.

 

POKAŻ